ÖVRIGT / Diverse / Tomtar 10301280
nr 1030 1280
Tomtar
3 st, omkring sekelskiftet 1900, höjd: 2-3 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:56:54
11/4 17:31:29